Wolf Pack (2023) me Titra Shqip

Wolf Pack (2023) me Titra Shqip

Jan. 26, 2023
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jan. 26, 2023
10

Regjizori

Jeff Davis
Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Kur një zjarr i furishëm lëshon një krijesë të mbinatyrshme, katër të rinj të rritur e gjejnë veten të tërhequr së bashku nën një hënë të plotë.

Wolf Pack (2023) me Titra Shqip
Wolf Pack (2023) me Titra Shqip
Wolf Pack (2023) me Titra Shqip
Wolf Pack (2023) me Titra Shqip
Wolf Pack (2023) me Titra Shqip
Wolf Pack (2023) me Titra Shqip
Wolf Pack (2023) me Titra Shqip
Wolf Pack (2023) me Titra Shqip
Wolf Pack (2023) me Titra Shqip
Wolf Pack (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Wolf Pack
Vlerësimi TMDb 8.078 51 vota
Transmetuar në dt: Jan. 26, 2023
Përfunduar në dt: Feb. 09, 2023
Sezone 1
Episodet 8
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Escape at Dannemora (2018) me Titra Shqip
The Terminal List (2022) me Titra Shqip
Shadowhunters (2016) me Titra Shqip
Kuzgun (2019) me Titra Shqip
WandaVision 2021
Invincible 2021
Wednesday (2022) me Titra Shqip
Fear the Walking Dead (2015) me Titra Shqip
Eye Candy (2015) me Titra Shqip
The Night Manager (2016) me Titra Shqip
Suits (2011) me Titra Shqip
Elite Short Stories: Guzmán Caye Rebe (2021) me Titra Shqip