Vampire Academy (2022) me Titra Shqip

Vampire Academy (2022) me Titra Shqip

Sep. 15, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Sep. 15, 2022
10

Regjizori

Aktorët

Sisi Stringer isRose Hathaway
Rose Hathaway
Daniela Nieves isVasilisa Dragomir
Vasilisa Dragomir
Kieron Moore isDimitri Belikov
Dimitri Belikov
André Dae Kim isChristian Ozera
Christian Ozera
J. August Richards isVictor Dashkov
Victor Dashkov
Jonetta Kaiser isSonya Karp
Sonya Karp
Anita-Joy Uwajeh isTatiana Vogel
Tatiana Vogel
Andrew Liner isMason Ashford
Mason Ashford

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Në një botë privilegji dhe magjepsjeje, miqësia e dy vajzave të reja kapërcen klasat e tyre jashtëzakonisht të ndryshme ndërsa përgatiten të përfundojnë arsimin e tyre dhe të hyjnë në shoqërinë mbretërore të vampirëve. Bazuar në romanet për të rinjtë nga Richelle Mead.

Vampire Academy (2022) me Titra Shqip
Vampire Academy (2022) me Titra Shqip
Vampire Academy (2022) me Titra Shqip
Vampire Academy (2022) me Titra Shqip
Vampire Academy (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Vampire Academy
Vlerësimi TMDb 7.715 107 vota
Transmetuar në dt: Sep. 15, 2022
Përfunduar në dt: Oct. 27, 2022
Sezone 1
Episodet 10
Kohëzgjatja mesatare 47 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Shahmaran (2023) me Titra Shqip
At a Distance, Spring is Green (2021) me Titra Shqip
The Undoing 2020 me Titra Shqip
Power Book II: Ghost (2020) me Titra Shqip
The O.C. (2003) me Titra Shqip
The Witcher: Blood Origin (2022) me Titra Shqip
Dopesick (2021) me Titra Shqip
See (2019) me Titra Shqip
Grid (2022) me Titra Shqip
Superman & Lois (2021) me Titra Shqip
Sex Education (2019) me Titra Shqip
NOS4A2 (2019) me Titra Shqip