True Story (2021) me Titra Shqip

True Story (2021) me Titra Shqip

Nov. 24, 2021
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Nov. 24, 2021
10

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një komedian me famë botërore kërkon dëshpërimisht një rrugëdalje pasi një natë në Filadelfia me vëllain e tij kërcënon të sabotojë më shumë sesa suksesin e tij.

True Story (2021) me Titra Shqip
True Story (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal True Story
Vlerësimi TMDb 8.8 12 vota
Transmetuar në dt: Nov. 24, 2021
Përfunduar në dt: Nov. 24, 2021
Sezone 1
Episodet 7
Kohëzgjatja mesatare 36 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sherlock 2010 me Titra Shqip
Tell Me a Story 2018
Hightown (2020) me Titra Shqip
Blocco 181 (2022) me Titra Shqip
Mayor of Kingstown (2021) me Titra Shqip
Escape at Dannemora (2018) me Titra Shqip
Driven (2018) me Titra Shqip
Black Bird (2022) me Titra Shqip
Money Heist: Korea – Joint Economic Area (2022) me Titra Shqip
The Chestnut Man (2021) me Titra Shqip
Locked Up (2015) me Titra Shqip
The Legend of Korra (2012) me Titra Shqip