True Beauty 2020

True Beauty 2020

Dec. 09, 2020
Vlerësimi juaj: 0
9.3 27 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Dec. 09, 2020
10

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Moon Ga-young isLim Ju-kyung
Lim Ju-kyung
Cha Eun-woo isLee Su-ho
Lee Su-ho
Hwang In-yeop isHan Seo-jun
Han Seo-jun
Park You-na isKang Soo-jin
Kang Soo-jin
Im Se-mi isLim Hee-kyung
Lim Hee-kyung
Park Ho-san isLim Jae-pil
Lim Jae-pil
Chang Hyae-jin isHong Hyun-suk
Hong Hyun-suk
Oh Eui-sik isHan Joon-woo
Han Joon-woo
Kim Min-ki isLim Ju-young
Lim Ju-young
Kang Min-ah isChoi Soo-a
Choi Soo-a

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Lim Ju-kyung është një nxënës i shkollës së mesme. Që e vogël, ajo ka një kompleks në lidhje me pamjen e saj. Për të fshehur fytyrën e saj të zhveshur, Ju-kyung gjithmonë vendos make-up. Aftësitë e saj të shkëlqyera të make-up e bëjnë atë të bukur dhe ajo fsheh fytyrën e saj të zhveshur para të tjerëve. Ajo përfshihet me 2 burra; Lee Su-ho dhe Han Seo-jun.

True Beauty 2020
Titulli origjinal 여신강림
Vlerësimi TMDb 8.6 569 vota
Transmetuar në dt: Dec. 09, 2020
Përfunduar në dt: Feb. 04, 2021
Sezone 1
Episodet 16
Kohëzgjatja mesatare 75 minuta
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Archive 81 (2022) me Titra Shqip
Y: The Last Man (2021) me Titra Shqip
The Terminal List (2022) me Titra Shqip
True Story (2021) me Titra Shqip
Eye Candy (2015) me Titra Shqip
Brand New Cherry Flavor (2021) me Titra Shqip
Extant 2014
High Water (2022) me Titra Shqip
The Legend of Korra (2012) me Titra Shqip
Methanol (2018) me Titra Shqip
Chernobyl: Aftermath (2016) me Titra Shqip
High Fidelity (2020) me Titra Shqip