The Watchful Eye (2023) me Titra Shqip

The Watchful Eye (2023) me Titra Shqip

Jan. 30, 2023
Vlerësimi juaj: 0
7 3 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jan. 30, 2023
10

Regjizori

Julie Durk
Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Elena Santos, një grua e re me një të kaluar të komplikuar, manovron rrugën e saj për të punuar si dado për një familje të pasur në Manhatan. Ajo shpejt mëson se të gjithë në ndërtesën misterioze kanë sekrete vdekjeprurëse dhe motive të fshehta. Ajo që ata nuk e dinë, megjithatë, është se Elena ka disa sekrete të saj tronditëse.

The Watchful Eye (2023) me Titra Shqip
The Watchful Eye (2023) me Titra Shqip
The Watchful Eye (2023) me Titra Shqip
The Watchful Eye (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Watchful Eye
Vlerësimi TMDb 7.571 7 vota
Transmetuar në dt: Jan. 30, 2023
Përfunduar në dt: Feb. 06, 2023
Sezone 1
Episodet 10
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Sandman (2022) me Titra Shqip
Sexify 2021
Godfather of Harlem (2019) me Titra Shqip
Outer Range (2022) me Titra Shqip
50M² 2021
Terminator: The Sarah Connor Chronicles 2008
Becoming Elizabeth (2022) me Titra Shqip
Slow Horses (2022) me Titra Shqip
Breakout Kings (2011) me Titra Shqip
House of Cards (2013) me Titra Shqip
Hightown (2020) me Titra Shqip
Stranger Things (2016) me Titra Shqip