The Watcher (2022) me Titra Shqip

The Watcher (2022) me Titra Shqip

Oct. 13, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Oct. 13, 2022
10

Regjizori

Ryan Murphy
Regjizori

Aktorët

Bobby Cannavale isDean Brannock
Dean Brannock
Naomi Watts isNora Brannock
Nora Brannock
Jennifer Coolidge isKaren Calhoun
Karen Calhoun
Noma Dumezweni isTheodora Birch
Theodora Birch
Mia Farrow isPearl Winslow
Pearl Winslow
Terry Kinney isJasper Winslow
Jasper Winslow
Isabel Gravitt isEllie Brannock
Ellie Brannock
Luke David Blumm isCarter Brannock
Carter Brannock

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një familje zhvendoset në shtëpinë e tyre të ëndrrave periferike, vetëm për të zbuluar se kanë trashëguar një makth.

The Watcher (2022) me Titra Shqip
The Watcher (2022) me Titra Shqip
The Watcher (2022) me Titra Shqip
The Watcher (2022) me Titra Shqip
The Watcher (2022) me Titra Shqip
The Watcher (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Watcher
Vlerësimi TMDb 7.431 375 vota
Transmetuar në dt: Oct. 13, 2022
Përfunduar në dt: Oct. 13, 2022
Sezone 1
Episodet 7
Kohëzgjatja mesatare 48 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Il capo dei capi aka Corleone (2007) me Titra Shqip
War of the Worlds (2019) me Titra Shqip
The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip
Our Flag Means Death (2022) me Titra Shqip
The Last Kingdom (2015) me Titra Shqip
The Sandman (2022) me Titra Shqip
The Endgame (2022) me Titra Shqip
Band of Brothers 2001 me Titra Shqip
Chapelwaite (2021) me Titra Shqip
Marco Polo (2014) me Titra Shqip
Sex/Life (2021) me Titra Shqip
The Secret Circle (2011) me Titra Shqip