The Mandalorian (2019) me Titra Shqip

The Mandalorian (2019) me Titra Shqip

Nov. 12, 2019
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Sezone dhe episode

3Sezoni 3 Mar. 01, 2023
10
2Sezoni 2 Oct. 29, 2020
10
1Sezoni 1 Nov. 12, 2019
10

Regjizori

Jon Favreau
Regjizori

Aktorët

Pedro Pascal isDin Djarin / The Mandalorian
Din Djarin / The Mandalorian

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një nga sagat e kultit më të pëlqyera nga brezat e të apasionuarve kthehet në botën e serialeve televizive me një nga origjinalët e parë të prodhuar për platformën Disney +. Star Wars: Mandalorian zhvillohet pas Star Wars: Episode VI – Return of the Jedi (1983) dhe para Star Wars: Episode VII – The Force Awakens (2015) dhe tregon aventurat e një pistoljeri Mandalorian, një rracë që ka marrë emrin e kolonisë planetare Mandalore.

 

 

The Mandalorian 2019 me titra shqip – Për çfarë bëhet fjalë?

Mandaloriani është një pistoljer i vetëm me armë që lëviz nëpër universin e Star Wars ( Lufta e Yjeve ), shtatë vjet pas ngjarjeve të treguara në Return of the Jedi ( Rikthimi i Xhedit ) dhe njëzet e tre vjet para ngjarjeve të episodit të shtatë të sagës Star Wars: The Force Awakens ( Zgjimi i Forcës ). Aventurat e tij e çojnë atë në buzë të galaktikës, jashtë Republikës së Re, për të pranuar një punë të padeklaruar në planetin Arvala-7.

The Mandalorian (2019) me Titra Shqip
The Mandalorian (2019) me Titra Shqip
The Mandalorian (2019) me Titra Shqip
The Mandalorian (2019) me Titra Shqip
The Mandalorian (2019) me Titra Shqip
The Mandalorian (2019) me Titra Shqip
The Mandalorian (2019) me Titra Shqip
The Mandalorian (2019) me Titra Shqip
The Mandalorian (2019) me Titra Shqip
The Mandalorian (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Mandalorian
Vlerësimi TMDb 8.487 8,676 vota
Transmetuar në dt: Nov. 12, 2019
Përfunduar në dt: Mar. 29, 2023
Sezone 3
Episodet 24
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dan Brown’s The Lost Symbol (2021) me Titra Shqip
Dominion 2014
Arrow (2012) me Titra Shqip
Dracula 2020
Welcome to Eden (2022) me Titra Shqip
Barbarians (2020) me Titra Shqip
DOTA: Dragon’s Blood 2021
Sense8 (2015) me Titra Shqip
The Winchesters (2022) me Titra Shqip
The Irregulars 2021 me Titra Shqip
Shahmaran (2023) me Titra Shqip
Wolf (2018) me Titra Shqip