The Last of Us (2023) me Titra Shqip

The Last of Us (2023) me Titra Shqip

Jan. 15, 2023
Vlerësimi juaj: 0
10 14 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jan. 15, 2023
10

Regjizori

Craig Mazin
Regjizori

Aktorët

Pedro Pascal isJoel Miller
Joel Miller
Bella Ramsey isEllie Williams
Ellie Williams

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Njëzet vjet pasi qytetërimi modern është shkatërruar, Joeli, një i mbijetuar i thekur, punësohet për të kontrabanduar Ellie, një vajzë 14-vjeçare, nga një zonë shtypëse karantine. Ajo që fillon si një punë e vogël, së shpejti bëhet një udhëtim brutal, zemërthyer, pasi të dy duhet të përshkojnë Shtetet e Bashkuara dhe të varen nga njëri-tjetri për mbijetesë.

The Last of Us (2023) me Titra Shqip
The Last of Us (2023) me Titra Shqip
The Last of Us (2023) me Titra Shqip
The Last of Us (2023) me Titra Shqip
The Last of Us (2023) me Titra Shqip
The Last of Us (2023) me Titra Shqip
The Last of Us (2023) me Titra Shqip
The Last of Us (2023) me Titra Shqip
The Last of Us (2023) me Titra Shqip
The Last of Us (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Last of Us
Vlerësimi TMDb 9.127 323 vota
Transmetuar në dt: Jan. 15, 2023
Përfunduar në dt: Jan. 15, 2023
Sezone 1
Episodet 9
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

The Summer I Turned Pretty (2022) me Titra Shqip
The Blacklist (2013) me Titra Shqip
Breakout Kings (2011) me Titra Shqip
Dark Desire (2020) me Titra Shqip
Tom Clancy’s Jack Ryan (2018) me Titra Shqip
Raised by Wolves (2020) me Titra Shqip
The Last Kingdom (2015) me Titra Shqip
Blood of Zeus 2020
A Discovery of Witches (2018) me Titra Shqip
Reality Z (2020) me Titra Shqip
Locked Up (2015) me Titra Shqip
Godfather of Harlem (2019) me Titra Shqip