The Innocent (2021)

The Innocent (2021)

Apr. 30, 2021
Vlerësimi juaj: 0
9.3 4 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Apr. 30, 2021

Regjizori

Oriol Paulo
Regjizori

Aktorët

Alexandra Jiménez isLorena Ortiz
Lorena Ortiz
Aura Garrido isOlivia / Candance Russo
Olivia / Candance Russo
José Coronado isTeo Aguilar
Teo Aguilar
Martina Gusman isKimmy Dale
Kimmy Dale
Juana Acosta isEmma / Maria Lujan
Emma / Maria Lujan
Miki Esparbé isAnibal Ledesma
Anibal Ledesma

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Seriali spanjoll i prodhuar nga Netflix është një thriller krimi i mrekullueshëm i bazuar në romanin me të njëjtin emër (origjinal: I pafajshmi) nga shkrimtari amerikan Harlan Coben. Një rrugë brenda dhe jashtë të vërtetës dhe gjithmonë mes së mirës dhe së keqes për protagonistin fatkeq.

 

The Innocent (2021) – Për çfarë flet?

Disa momente Mateo pa fatin e tij të ndryshonte në mënyrë dramatike: një ditë ai u përfshi në një luftë, e cila përfundoi keq për të dhe njeriun që vrau aksidentalisht, kur në të vërtetë ai thjesht po përpiqej të ishte paqebërës. Por Mateo arriti të përballej me nëntë vjet burgim që pasuan, megjithëse shumë i vështirë dhe i vështirë, dhe tani ai vetëm shpreson të kthehet në rrugë për një jetë të shëndetshme, të qetë, normale me gruan e tij Olivia. Me sa duket, diçka ka mbetur pezull dhe ardhja e një telefonate misterioze, papritmas, e katapulton atë përsëri në makth.

The Innocent (2021)
The Innocent (2021)
The Innocent (2021)
Titulli origjinal El inocente
Vlerësimi TMDb 7.8 95 vota
Transmetuar në dt: Apr. 30, 2021
Përfunduar në dt: Apr. 30, 2021
Sezone 1
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 58 minuta
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Troy: Fall of a City (2018) me Titra Shqip
Lost in Space 2018
Money Heist (2017) me Titra Shqip
His Dark Materials (2019) me Titra Shqip
Mindhunter (2017) me Titra Shqip
Narcos (2015) me Titra Shqip
From Scratch (2022) me Titra Shqip
Our Flag Means Death (2022) me Titra Shqip
Normal People (2020) me Titra Shqip
Midnight Mass (2021) me Titra Shqip
Elite Short Stories: Nadia Guzmán (2021) me Titra Shqip
Frontier (2016) me Titra Shqip