Superman & Lois (2021) me Titra Shqip

Superman & Lois (2021) me Titra Shqip

Feb. 23, 2021
Vlerësimi juaj: 0
9.3 6 vota

Sezone dhe episode

3Sezoni 3 Mar. 14, 2023
10
2Sezoni 2 Jan. 11, 2022
10
1Sezoni 1 Feb. 23, 2021
8

Regjizori

Greg Berlanti
Regjizori

Aktorët

Tyler Hoechlin isClark Kent / Superman / Kal-El
Clark Kent / Superman / Kal-El
Jordan Elsass isJonathan Kent
Jonathan Kent
Alex Garfin isJordan Kent
Jordan Kent
Erik Valdez isKyle Cushing
Kyle Cushing
Inde Navarrette isSarah Cushing
Sarah Cushing
Wolé Parks isJohn Henry Irons
John Henry Irons
Adam Rayner isMorgan Edge
Morgan Edge
Dylan Walsh isSamuel Lane
Samuel Lane
Emmanuelle Chriqui isLana Lang Cushing
Lana Lang Cushing

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Superman & Lois 2021 me titra shqip, pas viteve të luftës me monstra, pushtime aliene dhe megalomanë në Metropolis, Clark Kent aka Superman dhe gruaja e tij gazetarja e famshme Lois Lane (Elizabeth Tulloch) përballen me një nga sfidat më të mëdha të të qenit prindër sot në një botë komplekse dhe e komplikuar. Kjo sfidë sfiduese në vetvete është edhe më e vështirë sepse Lois dhe Clark nuk e dinë nëse djemtë e tyre Jonathan (Jordan Elsass) dhe Jordan (Alexander Garfin) kanë trashëguar aftësitë e pabesueshme të babait të tyre. Duke u kthyer në Smallvile për të parë punët e familjes Kent, Clark dhe Lois takojnë Lana Lang (Emmanuelle Chriqui), ish e dashura e parë e Clark, tani e martuar me shefin e zjarrfiksave Kyle Cushing (Erik Valdez).

 

Superman and Lois 2021 me titra shqip

Superman & Lois (2021) me Titra Shqip
Superman & Lois (2021) me Titra Shqip
Superman & Lois (2021) me Titra Shqip
Superman & Lois (2021) me Titra Shqip
Superman & Lois (2021) me Titra Shqip
Superman & Lois (2021) me Titra Shqip
Superman & Lois (2021) me Titra Shqip
Superman & Lois (2021) me Titra Shqip
Superman & Lois (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Superman & Lois
Vlerësimi TMDb 8.3 937 vota
Transmetuar në dt: Feb. 23, 2021
Përfunduar në dt: Jun. 08, 2021
Sezone 1
Episodet 15
Kohëzgjatja mesatare 64 minuta
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Marvel’s Hit-Monkey (2021) me Titra Shqip
House of the Dragon (2022) me Titra Shqip
Sweet Tooth (2021) me Titra Shqip
The K2 (2016) me Titra Shqip
Welcome to Eden (2022) me Titra Shqip
The Flash (2014) me Titra Shqip
Arcane (2021) me Titra Shqip
Into the Night (2020) me Titra Shqip
WandaVision 2021
Dinotopia (2002) me Titra Shqip
DC’s Legends of Tomorrow (2016) me Titra Shqip
Our Flag Means Death (2022) me Titra Shqip