Suits (2011) me Titra Shqip

Suits (2011) me Titra Shqip

Jun. 23, 2011
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

9Sezoni 9 Jul. 17, 2019
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
8Sezoni 8 Jul. 18, 2018
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
7Sezoni 7 Jul. 12, 2017
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
6Sezoni 6 Jul. 13, 2016
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
5Sezoni 5 Jun. 24, 2015
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
4Sezoni 4 Jun. 11, 2014
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
3Sezoni 3 Jul. 16, 2013
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
2Sezoni 2 Jun. 14, 2012
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
1Sezoni 1 Jun. 23, 2011
10

Regjizori

Aaron Korsh
Regjizori

Aktorët

Gabriel Macht isHarvey Specter
Harvey Specter
Sarah Rafferty isDonna Paulsen
Donna Paulsen
Amanda Schull isKatrina Bennett
Katrina Bennett
Rick Hoffman isLouis Litt
Louis Litt
Dulé Hill isAlex Williams
Alex Williams
Katherine Heigl isSamantha Wheeler
Samantha Wheeler

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Ndërkohë që ikën nga një marrëveshje droge e shkuar keq, Mike Ross, një i ri brilant që e braktis kolegjin, futet në një intervistë pune me një nga avokatët më të mirë ligjorë të qytetit të Nju Jorkut, Harvey Specter. I lodhur nga maturantët e fakultetit juridik, Harvey merr një kumar duke punësuar Majk direkt në vend pasi ai njeh talentin e tij të papërpunuar dhe kujtesën fotografike.

Suits (2011) me Titra Shqip
Suits (2011) me Titra Shqip
Suits (2011) me Titra Shqip
Suits (2011) me Titra Shqip
Suits (2011) me Titra Shqip
Suits (2011) me Titra Shqip
Suits (2011) me Titra Shqip
Suits (2011) me Titra Shqip
Suits (2011) me Titra Shqip
Suits (2011) me Titra Shqip
Titulli origjinal Suits
Vlerësimi TMDb 8.203 4,111 vota
Transmetuar në dt: Jun. 23, 2011
Përfunduar në dt: Sep. 25, 2019
Sezone 9
Episodet 134
Kohëzgjatja mesatare 42 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Normal People (2020) me Titra Shqip
SEAL Team (2017) me Titra Shqip
Island (2022) me Titra Shqip
Sons of Anarchy (2008) me Titra Shqip
Willow (2022) me Titra Shqip
All the Sins (2019) me Titra Shqip
Tribes of Europa 2021 me titra shqip
Tell Me a Story 2018
Midnight Mass (2021) me Titra Shqip
The Silent Sea (2021) me Titra Shqip
Kingdom (2019) me Titra Shqip
Power Book II: Ghost (2020) me Titra Shqip