Snowfall (2017) me Titra Shqip

Snowfall (2017) me Titra Shqip

Jul. 05, 2017
Vlerësimi juaj: 0
9.3 3 vota

Sezone dhe episode

6Sezoni 6 Feb. 22, 2023
10
5Sezoni 5 Feb. 23, 2022
8
4Sezoni 4 Feb. 24, 2021
7
3Sezoni 3 Jul. 10, 2019
8
2Sezoni 2 Jul. 19, 2018
8
1Sezoni 1 Jul. 05, 2017
8

Regjizori

Aktorët

Damson Idris isFranklin Saint
Franklin Saint
Carter Hudson isTeddy McDonald
Teddy McDonald
Sergio Peris-Mencheta isGustavo Zapata
Gustavo Zapata
Isaiah John isLeon Simmons
Leon Simmons
Michael Hyatt isCissy Saint
Cissy Saint
Amin Joseph isJerome Saint
Jerome Saint
Angela Lewis isAunt Louie
Aunt Louie

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Los Anxhelos. 1983. Një stuhi po vjen dhe emri i saj është krak. E vendosur kundër fillimit të epidemisë së kokainës krak dhe ndikimit të saj radikal përfundimtar në kulturën siç e njohim ne, historia ndjek personazhe të shumtë në një kurs përplasjeje të dhunshme.

Snowfall (2017) me Titra Shqip
Snowfall (2017) me Titra Shqip
Snowfall (2017) me Titra Shqip
Snowfall (2017) me Titra Shqip
Snowfall (2017) me Titra Shqip
Snowfall (2017) me Titra Shqip
Snowfall (2017) me Titra Shqip
Snowfall (2017) me Titra Shqip
Snowfall (2017) me Titra Shqip
Snowfall (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal Snowfall
Vlerësimi TMDb 8.4 224 vota
Transmetuar në dt: Jul. 05, 2017
Përfunduar në dt: Apr. 20, 2022
Sezone 5
Episodet 50
Kohëzgjatja mesatare 42 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Bullets (2021) me Titra Shqip
Farzi (2023) me Titra Shqip
Irma Vep (2022) me Titra Shqip
Summertime (2020) me Titra Shqip
1923 (2022) me Titra Shqip
Stargirl 2020 me Titra Shqip
La Brea (2021) me Titra Shqip
Mayor of Kingstown (2021) me Titra Shqip
Solo (2016) me Titra Shqip
Vikings: Valhalla (2022) me Titra Shqip
Fear the Walking Dead (2015) me Titra Shqip
Taboo (2017) me Titra Shqip