Shadow and Bone (2021) me Titra Shqip

Shadow and Bone (2021) me Titra Shqip

Apr. 23, 2021
Vlerësimi juaj: 0
10 4 vota

Sezone dhe episode

2Sezoni 2 Mar. 16, 2023
10
1Sezoni 1 Apr. 23, 2021

Regjizori

Aktorët

Jessie Mei Li isAlina Starkov
Alina Starkov
Archie Renaux isMalyen 'Mal' Oretsev
Malyen 'Mal' Oretsev
Freddy Carter isKaz Brekker
Kaz Brekker
Amita Suman isInej Ghafa
Inej Ghafa
Kit Young isJesper Fahey
Jesper Fahey
Ben Barnes isGeneral Kirigan / The Darkling
General Kirigan / The Darkling

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Në një botë të shkatërruar plotësisht nga një luftë që nuk tregon asnjë shenjë fundi, jeton Alina Starkov, jetime. Kur zbulon se ka një fuqi të jashtëzakonshme, ajo bashkohet me një ushtri speciale, pas një trajnimi të rezervuar vetëm për ushtarë me fuqi magjike, të cilët thiren me emrin Grisha.

Në fakt, fuqia e saj mund të jetë çelësi për ta bërë botën të ndryshojë plotësisht dhe ta çlirojë atë nga gjendja apokaliptike në të cilën ndodhet. Por padyshim, fuqitë e njëjta dhe të kundërta lëvizin kundër veprimit të kësaj ushtrie, duke e bërë shumë të rrezikshme çdo lëvizje të ushtarëve si Alina.

Shadow and Bone (2021) me Titra Shqip
Shadow and Bone (2021) me Titra Shqip
Shadow and Bone (2021) me Titra Shqip
Shadow and Bone (2021) me Titra Shqip
Shadow and Bone (2021) me Titra Shqip
Shadow and Bone (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Shadow and Bone
Vlerësimi TMDb 8.1 997 vota
Transmetuar në dt: Apr. 23, 2021
Përfunduar në dt: Mar. 16, 2023
Sezone 2
Episodet 16
Kohëzgjatja mesatare 52 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

What If…? (2021) me Titra Shqip
Into the Night (2020) me Titra Shqip
Shahmaran (2023) me Titra Shqip
Shadowhunters (2016) me Titra Shqip
Camelot 2011
Westworld (2016) me Titra Shqip
The King: Eternal Monarch (2020) me Titra Shqip
Dominion 2014
Made For Love 2021
Lockwood & Co. (2023) me Titra Shqip
Tekken: Bloodline (2022) me Titra Shqip
Resident Alien (2021) me Titra Shqip