Sexify 2021

Sexify 2021

Apr. 28, 2021
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Apr. 28, 2021

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Për të ndërtuar një aplikacion inovativ seksi dhe për të fituar një konkurs teknik, një studente pa përvojë seksuale dhe miqtë e saj duhet të eksplorojnë botën e frikshme të intimitetit.

Sexify 2021
Sexify 2021
Sexify 2021
Sexify 2021
Titulli origjinal Sexify
Vlerësimi TMDb 7.6 72 vota
Transmetuar në dt: Apr. 28, 2021
Përfunduar në dt: Apr. 28, 2021
Sezone 1
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 45 minuta
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

For Life (2020) me Titra Shqip
The O.C. (2003) me Titra Shqip
How to Sell Drugs Online (Fast) (2019) me Titra Shqip
Tell Me Lies (2022) me Titra Shqip
Chapelwaite (2021) me Titra Shqip
Hache 2019
Impulse (2018) me Titra Shqip
Irma Vep (2022) me Titra Shqip
Patrick Melrose (2018) me Titra Shqip
The Watcher (2022) me Titra Shqip
Dive Club (2021) me Titra Shqip
Jean-Claude Van Johnson (2016) me Titra Shqip