Our Girl (2014) me Titra Shqip

Our Girl (2014) me Titra Shqip

Sep. 21, 2014
Vlerësimi juaj: 0
8.7 6 vota

Sezone dhe episode

4Sezoni 4 Mar. 24, 2020
10
2Sezoni 2 Sep. 07, 2016
10
1Sezoni 1 Sep. 21, 2014
10

Regjizori

Tony Grounds
Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Dramë pas aventurave të jashtëzakonshme të mjekeve femra në Ushtrinë Britanike.

Our Girl (2014) me Titra Shqip
Our Girl (2014) me Titra Shqip
Our Girl (2014) me Titra Shqip
Our Girl (2014) me Titra Shqip
Our Girl (2014) me Titra Shqip
Our Girl (2014) me Titra Shqip
Our Girl (2014) me Titra Shqip
Our Girl (2014) me Titra Shqip
Our Girl (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Our Girl
Vlerësimi TMDb 7.743 35 vota
Transmetuar në dt: Sep. 21, 2014
Përfunduar në dt: Apr. 28, 2020
Sezone 4
Episodet 28
Kohëzgjatja mesatare 60 minuta
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Clickbait (2021) me Titra Shqip
Fatma 2021
The Octopus (1984) me Titra Shqip
The Assignment (2019) me Titra Shqip
The Night Of (2016) me Titra Shqip
Tehran (2020) me Titra Shqip
Sweet Tooth (2021) me Titra Shqip
Yasuke 2021
Treason (2022) me Titra Shqip
Devotion, a Story of Love and Desire (2022) me Titra Shqip
Skylines 2019
1923 (2022) me Titra Shqip