On My Block (2018) me Titra Shqip

On My Block (2018) me Titra Shqip

Mar. 16, 2018
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Sezone dhe episode

4Sezoni 4 Apr. 01, 2023
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
3Sezoni 3 Mar. 11, 2020
8
2Sezoni 2 Mar. 29, 2019
8
1Sezoni 1 Mar. 16, 2018
7

Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Seriali adoleshent i vlerësuar me çmime i Netflix tregon historitë e moshës madhore të një grupi prej katër miqsh të Los Anxhelosit që po luftojnë për të filluar shkollën e mesme në një lagje të komplikuar dhe të shkatërruar nga krimi.

 

 

On My Block – Për çfarë flet?

Monsé, Cesar, Ruby dhe Jamal janë katër shokë adoleshentë që do të fillojnë shkollën e mesme. Ata jetojnë në një lagje në periferi të jugut të Los Anxhelosit, një vend i vështirë dhe plot probleme, por lidhja e fortë që ekziston midis të gjithë atyre është fokusi kryesor i ekzistencës së tyre.

On My Block (2018) me Titra Shqip
On My Block (2018) me Titra Shqip
On My Block (2018) me Titra Shqip
On My Block (2018) me Titra Shqip
On My Block (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal On My Block
Vlerësimi TMDb 8.5 423 vota
Transmetuar në dt: Mar. 16, 2018
Përfunduar në dt: Mar. 11, 2020
Sezone 4
Episodet 28
Kohëzgjatja mesatare 30 minuta
Shpërndarë2

Tituj të Ngjashëm

Maniac (2018) me Titra Shqip
Jean-Claude Van Johnson (2016) me Titra Shqip
Emily in Paris (2020) me Titra Shqip
Baymax! (2022) me Titra Shqip
Pam & Tommy (2022) (+18) me Titra Shqip
Upload (2020) me Titra Shqip
Peacemaker (2022) me Titra Shqip
Crash Landing on You (2019) me Titra Shqip
The Santa Clauses (2022) me Titra Shqip
She-Hulk: Attorney at Law (2022) me Titra Shqip
Ginny & Georgia (2021) me Titra Shqip
Sex Education (2019) me Titra Shqip