MH370: The Plane That Disappeared (2023) me Titra Shqip

MH370: The Plane That Disappeared (2023) me Titra Shqip

Mar. 08, 2023
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Mar. 08, 2023
10

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Në vitin 2014, një avion me 239 persona në bord zhduket nga të gjithë radarët. Ky seri dokumentesh gërmon në një nga misteret tona më të mëdha moderne: Fluturimi MH370.

MH370: The Plane That Disappeared (2023) me Titra Shqip
MH370: The Plane That Disappeared (2023) me Titra Shqip
MH370: The Plane That Disappeared (2023) me Titra Shqip
MH370: The Plane That Disappeared (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal MH370: The Plane That Disappeared
Vlerësimi TMDb 7.464 42 vota
Transmetuar në dt: Mar. 08, 2023
Përfunduar në dt: Mar. 08, 2023
Sezone 1
Episodet 3
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Prehistoric Planet (2022) me Titra Shqip
One Shot: The Football Factory (2022) me Titra Shqip
Supreme Team (2022) me Titra Shqip
The Walking Dead – Origins (2021) me Titra Shqip
Dark Horses: Italy’s World Cup Triumph (2022) me Titra Shqip
Neymar: The Perfect Chaos (2022) me Titra Shqip
Rise of Empires: Ottoman (2020) me Titra Shqip
Libby, Are You Home Yet? (2022) me Titra Shqip
Cosmos (2014) me Titra Shqip
Welcome to Earth (2021) me Titra Shqip
Limitless with Chris Hemsworth (2022) me Titra Shqip
Money Heist: From Tokyo to Berlin (2021) me Titra Shqip