Mayor of Kingstown (2021) me Titra Shqip

Mayor of Kingstown (2021) me Titra Shqip

Nov. 14, 2021
Vlerësimi juaj: 0
7 3 vota

Sezone dhe episode

2Sezoni 2 Jan. 15, 2023
10
1Sezoni 1 Nov. 14, 2021
10

Regjizori

Hugh Dillon
Regjizori

Aktorët

Jeremy Renner isMike McLusky
Mike McLusky
Dianne Wiest isMiriam McLusky
Miriam McLusky
Hugh Dillon isIan Ferguson
Ian Ferguson
Tobi Bamtefa isDeverin 'Bunny' Washington
Deverin 'Bunny' Washington
Taylor Handley isKyle McClusky
Kyle McClusky
Aidan Gillen isMilo Sunter
Milo Sunter

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Nga sinergjia e Taylor Sheridan (skenaristi i Sicario dhe Hell or High Water) dhe Hugh Dillon (zëri i Headstones) vjen miniseriali i Paramount Mayor of Kingstown, i drejtuar ndër të tjera nga Antoine Fuqua dhe i interpretuar nga Jeremy Renner (Hawkeye në Marvel Universe), një thriller krimi i vendosur në provincën e korruptuar dhe raciste amerikane.

 

 

Mayor of Kingstown – Për çfarë bëhet fjalë?

Në qytetin e Kingstown, Michigan, pushteti qëndron në duart e familjes së ndërmjetësve McLusky, të cilët kanë kontrollin e botës së tregtisë me perandorinë e tyre të biznesit. Në një provincë të korruptuar, të pabarabartë dhe raciste, ku e vetmja gjë që fiton para është sistemi i burgjeve dhe ku drejtësia është utopi e pastër, McLuskies nuk janë të sigurt nga rreziqet, veçanërisht nga ata që nuk i shohin me sy të mirë.

Mayor of Kingstown (2021) me Titra Shqip
Mayor of Kingstown (2021) me Titra Shqip
Mayor of Kingstown (2021) me Titra Shqip
Mayor of Kingstown (2021) me Titra Shqip
Mayor of Kingstown (2021) me Titra Shqip
Mayor of Kingstown (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Mayor of Kingstown
Vlerësimi TMDb 8.23 137 vota
Transmetuar në dt: Nov. 14, 2021
Përfunduar në dt: Mar. 12, 2023
Sezone 2
Episodet 20
Kohëzgjatja mesatare 50 minuta
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

1923 (2022) me Titra Shqip
The Originals (2013) me Titra Shqip
The Tourist (2022) me Titra Shqip
Fate: The Winx Saga 2021 me Titra Shqip
Tom Clancy’s Jack Ryan (2018) me Titra Shqip
Spartacus: Gods of the Arena (2011) me Titra Shqip
When They See Us (2019)
The Take (2009) me Titra Shqip
The Fiery Priest (2019) me Titra Shqip
Anne with an E (2017) me Titra Shqip
Tulsa King (2022) me Titra Shqip
Super Pumped (2022) me Titra Shqip