Marco Polo (2014) me Titra Shqip

Marco Polo (2014) me Titra Shqip

Dec. 12, 2014
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

2Sezoni 2 Jul. 01, 2016
1Sezoni 1 Dec. 12, 2014
10

Regjizori

John Fusco
Regjizori

Aktorët

Benedict Wong isKublai Khan
Kublai Khan
Joan Chen isEmpress Chabi
Empress Chabi
Remy Hii isCrown Prince Jingim
Crown Prince Jingim
Zhu Zhu isKokachin
Kokachin
Tom Wu isLi Jinbao
Li Jinbao
Rick Yune isKaidu Khan
Kaidu Khan

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një aventurë epike që ndjek vitet e hershme të eksploruesit të famshëm ndërsa ai udhëton në rrugën ekzotike të mëndafshit drejt oborrit të madh Kublai Khan. Por Marco shpejt zbulon se lundrimi në botën e lakmisë, tradhtisë, intrigave seksuale dhe rivalitetit të Khanit do të jetë sfida e tij më e madhe ende, edhe pse ai bëhet një shok i besuar i Khanit në përpjekjen e tij të dhunshme për t’u bërë Perandori i Botës.

Marco Polo (2014) me Titra Shqip
Marco Polo (2014) me Titra Shqip
Marco Polo (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Marco Polo
Vlerësimi TMDb 7.331 402 vota
Transmetuar në dt: Dec. 12, 2014
Përfunduar në dt: Jul. 01, 2016
Sezone 2
Episodet 20
Kohëzgjatja mesatare 60 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Night Manager (2016) me Titra Shqip
The Empress (2022) me Titra Shqip
Heels (2021) me Titra Shqip
Willow (2022) me Titra Shqip
Godfather of Harlem (2019) me Titra Shqip
Dexter (2006) me Titra Shqip
Elite Short Stories: Nadia Guzmán (2021) me Titra Shqip
DC’s Legends of Tomorrow (2016) me Titra Shqip
When They See Us (2019)
The Boys (2019) me Titra Shqip
Almost Human (2013) me Titra Shqip
Flower of Evil (2020) me Titra Shqip