Manifest (2018) me Titra Shqip

Manifest (2018) me Titra Shqip

Sep. 24, 2018
Vlerësimi juaj: 0
10 3 vota

Sezone dhe episode

4Sezoni 4 Nov. 04, 2022
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
3Sezoni 3 Apr. 01, 2021
10
2Sezoni 2 Jan. 06, 2020
10
1Sezoni 1 Sep. 24, 2018
10

Regjizori

Jeff Rake
Regjizori

Aktorët

Melissa Roxburgh isMichaela Stone
Michaela Stone
Josh Dallas isBen Stone
Ben Stone
Ty Doran isCal Stone
Cal Stone
Matt Long isZeke Landon
Zeke Landon
Holly Taylor isAngelina Meyer
Angelina Meyer
Parveen Kaur isSaanvi Bahl
Saanvi Bahl
Daryl Edwards isRobert Vance
Robert Vance
J.R. Ramirez isJared Vasquez
Jared Vasquez
Luna Blaise isOlive Stone
Olive Stone

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Pas uljes nga një fluturim i turbullt, por rutinë, ekuipazhi dhe pasagjerët e Montego Air Flight 828 zbuluan se kanë kaluar pesë vjet në atë që dukej si disa orë. Ndërsa realitetet e tyre të reja bëhen të qarta, një mister më i thellë shpaloset dhe disa nga pasagjerët e rikthyer së shpejti kuptojnë se mund të jenë të destinuar për diçka më të madhe nga sa e kishin menduar ndonjëherë të ishte e mundur.

Manifest (2018) me Titra Shqip
Manifest (2018) me Titra Shqip
Manifest (2018) me Titra Shqip
Manifest (2018) me Titra Shqip
Manifest (2018) me Titra Shqip
Manifest (2018) me Titra Shqip
Manifest (2018) me Titra Shqip
Manifest (2018) me Titra Shqip
Manifest (2018) me Titra Shqip
Manifest (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Manifest
Vlerësimi TMDb 7.7 1,094 vota
Transmetuar në dt: Sep. 24, 2018
Përfunduar në dt: Nov. 04, 2022
Sezone 4
Episodet 62
Kohëzgjatja mesatare 42 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Battlestar Galactica (2003) me Titra Shqip
Dive Club (2021) me Titra Shqip
Tell Me a Story 2018
Peacemaker (2022) me Titra Shqip
Sex Education (2019) me Titra Shqip
Shahmaran (2023) me Titra Shqip
La Révolution (2020) me Titra Shqip
Manhunt (2017) me Titra Shqip
Skylines 2019
Breakout Kings (2011) me Titra Shqip
Camelot 2011
Troy: Fall of a City (2018) me Titra Shqip