Made For Love 2021

Made For Love 2021

Apr. 01, 2021
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Apr. 01, 2021

Regjizori

Aktorët

Cristin Milioti isHazel Green
Hazel Green
Billy Magnussen isByron Gogol
Byron Gogol
Ray Romano isHerbert Green
Herbert Green
Dan Bakkedahl isLyle Herringbone
Lyle Herringbone
Noma Dumezweni isDr. Fiffany Hodeck
Dr. Fiffany Hodeck

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Seriali origjinal HBO Max është një komedi e errët amerikane e bazuar në një roman nga Alissa Nutting: një histori që mund të kategorizohet si një komedi sentimentale nëse romanca nuk do të fryhej nga një sugjerim i teknologjisë shkencore-surrealiste.

 

Made For Love 2021 me Titra Shqip – Për çfarë flet?

Hazel është martuar me Herbert për dhjetë vjet, por ndihet gjithnjë e më e shtypur dhe vendos të ikë. Sa keq që burri i saj i dashur, i cili është gjithashtu një milioner në teknologji, i ka fshehur asaj se ai i vendosi një pajisje revolucionare në trurin e saj që shërben për të ndjekur të gjitha lëvizjet e saj dhe për ta mbajtur atë plotësisht nën kontroll.

Made For Love 2021
Made For Love 2021
Made For Love 2021
Made For Love 2021
Titulli origjinal Made For Love
Vlerësimi TMDb 7.2 24 vota
Transmetuar në dt: Apr. 01, 2021
Përfunduar në dt: Apr. 15, 2021
Sezone 1
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 29 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Deadly Class 2019
The K2 (2016) me Titra Shqip
Hawkeye (2021) me Titra Shqip
Riverdale (2017) me Titra Shqip
Young Royals (2021) me Titra Shqip
Lost in Space 2018
Tehran (2020) me Titra Shqip
Friends (1994) me Titra Shqip
Sky Rojo 2021 me Titra Shqip
Camelot 2011
House of the Dragon (2022) me Titra Shqip
Arrow (2012) me Titra Shqip