La Brea (2021) me Titra Shqip

La Brea (2021) me Titra Shqip

Sep. 28, 2021
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Sezone dhe episode

2Sezoni 2 Mar. 30, 2023
10
1Sezoni 1 Sep. 28, 2021
10

Regjizori

Aktorët

Natalie Zea isEve Harris
Eve Harris
Eoin Macken isGavin Harris
Gavin Harris
Jack Martin isJosh Harris
Josh Harris
Zyra Gorecki isIzzy Harris
Izzy Harris
Jon Seda isDr. Samuel 'Sam' Velez
Dr. Samuel 'Sam' Velez
Chiké Okonkwo isTy Coleman
Ty Coleman
Karina Logue isMarybeth Hayes
Marybeth Hayes
Rohan Mirchandaney isScott Israni
Scott Israni

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një aventurë epike fillon kur një gropë masive hapet në mes të Los Anxhelosit, duke tërhequr qindra njerëz dhe ndërtesa në thellësitë e saj. Ata që ranë e gjejnë veten në një tokë të lashtë misterioze dhe të rrezikshme, ku nuk kanë zgjidhje tjetër veçse të bashkohen për të mbijetuar. Ndërkohë, pjesa tjetër e botës kërkon me dëshpërim të kuptojë se çfarë ka ndodhur. Në kërkim të përgjigjeve, një familje e copëtuar nga kjo fatkeqësi do të duhet të zhbllokojë sekretet e kësaj ngjarjeje të pashpjegueshme për të gjetur një rrugë kthimi tek njëri-tjetri.

La Brea (2021) me Titra Shqip
La Brea (2021) me Titra Shqip
La Brea (2021) me Titra Shqip
La Brea (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal La Brea
Vlerësimi TMDb 7.2 724 vota
Transmetuar në dt: Sep. 28, 2021
Përfunduar në dt: Nov. 30, 2021
Sezone 2
Episodet 11
Kohëzgjatja mesatare 45 minuta
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

The Spy (2019) me Titra Shqip
Halo (2022) me Titra Shqip
Yellowjackets (2021) me Titra Shqip
High Fidelity (2020) me Titra Shqip
The Falcon and the Winter Soldier 2021
Band of Brothers 2001 me Titra Shqip
Impulse (2018) me Titra Shqip
Raised by Wolves (2020) me Titra Shqip
Stargirl 2020 me Titra Shqip
The Undoing 2020 me Titra Shqip
For Life (2020) me Titra Shqip
Dogs of Berlin (2018) me Titra Shqip