Island (2022) me Titra Shqip

Island (2022) me Titra Shqip

Dec. 30, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

2Sezoni 2 Mar. 30, 2023
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
1Sezoni 1 Dec. 30, 2022
10

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Lee Da-hee isWon Mi-ho
Won Mi-ho
Sung Joon isGoongtan
Goongtan
Goh Doo-shim isGeum Baek-joo
Geum Baek-joo
Oh Gwang-rok isMi-ho's butler
Mi-ho's butler
Chung Su-bin isLee Su-ryun
Lee Su-ryun
Yu Seung-ok isHan Su-jin
Han Su-jin

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Ishulli Jeju është pushtuar nga shpirtrat e këqij. Një ekzorcist, prift dhe trashëgimtare chaebol janë të destinuar të luftojnë kundër shpirtrave të këqij që përpiqen t’i japin fund botës.

Island (2022) me Titra Shqip
Island (2022) me Titra Shqip
Island (2022) me Titra Shqip
Island (2022) me Titra Shqip
Island (2022) me Titra Shqip
Island (2022) me Titra Shqip
Island (2022) me Titra Shqip
Island (2022) me Titra Shqip
Island (2022) me Titra Shqip
Island (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal 아일랜드
Vlerësimi TMDb 7.896 24 vota
Transmetuar në dt: Dec. 30, 2022
Përfunduar në dt: Mar. 03, 2023
Sezone 2
Episodet 12
Kohëzgjatja mesatare 55 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Resident Alien (2021) me Titra Shqip
Power Book II: Ghost (2020) me Titra Shqip
Clickbait (2021) me Titra Shqip
Catherine the Great (2019) me Titra Shqip
Super Pumped (2022) me Titra Shqip
Tell Me a Story 2018
Euphoria 2019 me Titra Shqip
Star Wars: Andor (2022) me Titra Shqip
Peaky Blinders (2013) me Titra Shqip
Wolf (2018) me Titra Shqip
Aranyak (2021) me Titra Shqip
The Winchesters (2022) me Titra Shqip