Ganglands (2021) me Titra Shqip

Ganglands (2021) me Titra Shqip

Sep. 24, 2021
Vlerësimi juaj: 0
9.7 3 vota

Sezone dhe episode

2Sezoni 2 Feb. 17, 2023
10
1Sezoni 1 Sep. 24, 2021
10

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Mehdi, një grabitës i kualifikuar, dhe Liana, një hajdut nxënëse, përfshihen në një luftë në terren midis tregtarëve të drogës dhe duhet të bashkëpunojnë për të shpëtuar të dashurit e tyre.

Ganglands (2021) me Titra Shqip
Ganglands (2021) me Titra Shqip
Ganglands (2021) me Titra Shqip
Ganglands (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Braqueurs: La série
Vlerësimi TMDb 7.3 81 vota
Transmetuar në dt: Sep. 24, 2021
Përfunduar në dt: Sep. 24, 2021
Sezone 2
Episodet 6
Kohëzgjatja mesatare 51 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Superman & Lois (2021) me Titra Shqip
Loki 2021 me Titra Shqip
The Boys (2019) me Titra Shqip
Deadly Class 2019
Shadowhunters (2016) me Titra Shqip
Mare of Easttown (2021) me Titra Shqip
Cowboy Bebop (2021) me Titra Shqip
Marvel’s Hit-Monkey (2021) me Titra Shqip
Willow (2022) me Titra Shqip
Mocro Mafia (2018) me Titra Shqip
Clickbait (2021) me Titra Shqip
Power Book II: Ghost (2020) me Titra Shqip