Frontier (2016) me Titra Shqip

Frontier (2016) me Titra Shqip

Nov. 06, 2016
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

3Sezoni 3 Nov. 23, 2018
2Sezoni 2 Oct. 18, 2017
10
1Sezoni 1 Nov. 06, 2016
10

Regjizori

Brad Peyton
Regjizori

Aktorët

Jason Momoa isDeclan Harp
Declan Harp
Landon Liboiron isMichael Smyth
Michael Smyth
Alun Armstrong isLord Benton
Lord Benton
Zoe Boyle isGrace Emberly
Grace Emberly
Allan Hawco isDouglas Brown
Douglas Brown
Christian McKay isFather James Coffin
Father James Coffin
Evan Jonigkeit isCaptain Chesterfield
Captain Chesterfield

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Lufta kaotike dhe e dhunshme për të kontrolluar pasurinë dhe fuqinë në tregtinë e leshit të Amerikës së Veriut në Kanadanë e fundit të shekullit të 18-të. E thënë nga perspektiva të shumta, Frontier zhvillohet në një botë ku negociatat e biznesit mund të zgjidhen me zënka të afërta dhe ku marrëdhëniet delikate midis fiseve vendase dhe evropianëve mund të ndezin konflikte të përgjakshme.

Frontier (2016) me Titra Shqip
Frontier (2016) me Titra Shqip
Frontier (2016) me Titra Shqip
Frontier (2016) me Titra Shqip
Frontier (2016) me Titra Shqip
Frontier (2016) me Titra Shqip
Frontier (2016) me Titra Shqip
Frontier (2016) me Titra Shqip
Frontier (2016) me Titra Shqip
Frontier (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Frontier
Vlerësimi TMDb 6.861 237 vota
Transmetuar në dt: Nov. 06, 2016
Përfunduar në dt: Nov. 23, 2018
Sezone 3
Episodet 18
Kohëzgjatja mesatare 45 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Young Royals (2021) me Titra Shqip
Ginny & Georgia (2021) me Titra Shqip
The Originals (2013) me Titra Shqip
The Time Traveler’s Wife (2022) me Titra Shqip
Camelot 2011
Troy: Fall of a City (2018) me Titra Shqip
Pam & Tommy (2022) (+18) me Titra Shqip
The Brave (2017) me Titra Shqip
The Night Of (2016) me Titra Shqip
Battlestar Galactica (2003) me Titra Shqip
Dark Desire (2020) me Titra Shqip
The K2 (2016) me Titra Shqip