Fallen (2007) me Titra Shqip

Fallen (2007) me Titra Shqip

Aug. 04, 2007
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Aug. 04, 2007
10

Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Udhëtimi fenomenal i Aaron Corbett, një nefilim 18-vjeçar (gjysmë engjëll/gjysmë njeri), ndërsa ai përpiqet të pajtohet me rolin e tij si Shëlbuesi dhe tërhiqet në një botë ku engjëjt ecin mes nesh.

Fallen (2007) me Titra Shqip
Fallen (2007) me Titra Shqip
Titulli origjinal Fallen
Vlerësimi TMDb 6.6 26 vota
Transmetuar në dt: Aug. 04, 2007
Përfunduar në dt: Aug. 05, 2007
Sezone 1
Episodet 4
Kohëzgjatja mesatare 60 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

True Detective (2014) me Titra Shqip
Sweet Tooth (2021) me Titra Shqip
Knightfall (2017) me Titra Shqip
The Great (2020) me Titra Shqip
Fear the Walking Dead (2015) me Titra Shqip
What If…? (2021) me Titra Shqip
The Pacific 2010 me Titra Shqip
Hanna (2019) me Titra Shqip
Living with Yourself (2019) me Titra Shqip
The Witcher (2019) me Titra Shqip
Invincible 2021
My Name (2021) me Titra Shqip