Dark Horses: Italy’s World Cup Triumph (2022) me Titra Shqip

Dark Horses: Italy’s World Cup Triumph (2022) me Titra Shqip

Nov. 13, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Nov. 13, 2022
10

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Përshkrimi i Filmit

Më 9 korrik 2006, Italia fitoi Kupën e saj të katërt të Botës, duke mposhtur rivalët Francez. Rishikoni historinë e tyre, me ndihmën e disa figurave kryesore si Alessandro Del Piero, Gianluigi Buffon dhe Fabio Cannavaro.

Dark Horses: Italy’s World Cup Triumph (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Dark Horses: Italy's World Cup Triumph
Transmetuar në dt: Nov. 13, 2022
Përfunduar në dt: Dec. 04, 2022
Sezone 1
Episodet 4
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Supreme Team (2022) me Titra Shqip
Libby, Are You Home Yet? (2022) me Titra Shqip
Mother Teresa: For the Love of God? (2022) me Titra Shqip
Prehistoric Planet (2022) me Titra Shqip
Limitless with Chris Hemsworth (2022) me Titra Shqip
Marvel Studios: Legends 2021
Rise of Empires: Ottoman (2020) me Titra Shqip
Human Body: Pushing the Limits (2008) me Titra Shqip
This Is Football (2019) me Titra Shqip
Neymar: The Perfect Chaos (2022) me Titra Shqip
Cosmos (2014) me Titra Shqip
Hei$t: The Great Robbery of Brazil’s Central Bank (2022) me Titra Shqip