Battlestar Galactica (2003) me Titra Shqip

Battlestar Galactica (2003) me Titra Shqip

Dec. 08, 2003
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Dec. 08, 2003
10

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Edward James Olmos isCommander Adama
Commander Adama
Mary McDonnell isPresident Laura Roslin
President Laura Roslin
Katee Sackhoff isKara 'Starbuck' Thrace
Kara 'Starbuck' Thrace
Jamie Bamber isLee 'Apollo' Adama
Lee 'Apollo' Adama
James Callis isGaius Baltar
Gaius Baltar
Tricia Helfer isNumber Six
Number Six
Grace Park isLt. Sharon 'Boomer' Valerii
Lt. Sharon 'Boomer' Valerii
Aaron Douglas isCrew Chief Tyrol
Crew Chief Tyrol

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Pas shkatërrimit të Dymbëdhjetë Kolonive të Kobolit nga Cylons, një flotë e arratisur me rrangullat e mbetjeve të fundit të njerëzimit ikën nga Cylonet në ndjekje ndërsa njëkohësisht kërkon shtëpinë e tyre të vërtetë: Tokën.

Battlestar Galactica (2003) me Titra Shqip
Battlestar Galactica (2003) me Titra Shqip
Titulli origjinal Battlestar Galactica
Vlerësimi TMDb 8.215 657 vota
Transmetuar në dt: Dec. 08, 2003
Përfunduar në dt: Dec. 09, 2003
Sezone 1
Episodet 2
Kohëzgjatja mesatare 90 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Night Manager (2016) me Titra Shqip
Treason (2022) me Titra Shqip
The Walking Dead: World Beyond (2020) me Titra Shqip
Sweet Tooth (2021) me Titra Shqip
The Chair (2021) me Titra Shqip
American Horror Stories (2021) me Titra Shqip
Fear the Walking Dead (2015) me Titra Shqip
Dinotopia (2002) me Titra Shqip
Troy: Fall of a City (2018) me Titra Shqip
Brand New Cherry Flavor (2021) me Titra Shqip
Tell Me Lies (2022) me Titra Shqip
The Best Man: The Final Chapters (2022) me Titra Shqip