Barbarians (2020) me Titra Shqip

Barbarians (2020) me Titra Shqip

Oct. 23, 2020
Vlerësimi juaj: 0
9.5 2 vota

Sezone dhe episode

2Sezoni 2 Oct. 21, 2022
1Sezoni 1 Oct. 23, 2020

Regjizori

Arne Nolting
Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Fatet e tre njerëzve ndërthuren në Betejën e Pyllit Teutoburg në vitin 9 pas Krishtit, gjatë së cilës luftëtarët gjermanë ndaluan përhapjen e Perandorisë Romake.

Barbarians (2020) me Titra Shqip
Barbarians (2020) me Titra Shqip
Barbarians (2020) me Titra Shqip
Barbarians (2020) me Titra Shqip
Barbarians (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Barbaren
Vlerësimi TMDb 7.4 436 vota
Transmetuar në dt: Oct. 23, 2020
Përfunduar në dt: Oct. 21, 2022
Sezone 2
Episodet 12
Kohëzgjatja mesatare 45 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Mindhunter (2017) me Titra Shqip
See (2019) me Titra Shqip
Dracula 2020
The Book of Boba Fett (2021) me Titra Shqip
The Night Of (2016) me Titra Shqip
Bridgerton 2020 me Titra Shqip
Island (2022) me Titra Shqip
True Story (2021) me Titra Shqip
Elite (2018) me Titra Shqip
Fatma 2021
1883 (2021) me Titra Shqip
Foundation (2021) me Titra Shqip