Alert: Missing Persons Unit (2023) me Titra Shqip

Alert: Missing Persons Unit (2023) me Titra Shqip

Jan. 08, 2023
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jan. 07, 2023
10

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Dania Ramirez isNikki Parker
Nikki Parker
Scott Caan isDevon Zoellner
Devon Zoellner
Fivel Stewart isSidney Grant
Sidney Grant

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Kur djali i oficeres së policisë Nikki Parker zhduket, ajo bashkohet me Njësinë e Personave të Zhdukur të LAPD-së (LAMPU) për të ndihmuar njerëzit e tjerë të gjejnë të dashurit e tyre, edhe kur ajo kërkon të sajat. Gjashtë vjet më vonë, bota e saj përmbyset kur ish-burri i saj, Devon Zoellner, shfaqet me një foto të djalit të tyre të zhdukur.

Alert: Missing Persons Unit (2023) me Titra Shqip
Alert: Missing Persons Unit (2023) me Titra Shqip
Alert: Missing Persons Unit (2023) me Titra Shqip
Alert: Missing Persons Unit (2023) me Titra Shqip
Alert: Missing Persons Unit (2023) me Titra Shqip
Alert: Missing Persons Unit (2023) me Titra Shqip
Alert: Missing Persons Unit (2023) me Titra Shqip
Alert: Missing Persons Unit (2023) me Titra Shqip
Alert: Missing Persons Unit (2023) me Titra Shqip
Alert: Missing Persons Unit (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Alert: Missing Persons Unit
Vlerësimi TMDb 8.13 23 vota
Transmetuar në dt: Jan. 08, 2023
Përfunduar në dt: Feb. 27, 2023
Sezone 1
Episodet 9
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Chernobyl 2019
Reacher (2022) me Titra Shqip
Kingdom (2019) me Titra Shqip
The Legend of El Cid (2020) me Titra Shqip
Irma Vep (2022) me Titra Shqip
Taxi Driver (2021) me Titra Shqip
Treason (2022) me Titra Shqip
Euphoria 2019 me Titra Shqip
The Take (2009) me Titra Shqip
Squid Game (2021) me Titra Shqip
Shahmaran (2023) me Titra Shqip
Marco Polo (2014) me Titra Shqip