A Friend of the Family (2022) me Titra Shqip

A Friend of the Family (2022) me Titra Shqip

Oct. 06, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Oct. 06, 2022
10

Regjizori

Nick Antosca
Regjizori

Aktorët

Colin Hanks isBob Broberg
Bob Broberg
Anna Paquin isMary Ann Broberg
Mary Ann Broberg
Jake Lacy isRobert
Robert "B" Berchtold
Lio Tipton isGail Berchtold
Gail Berchtold
Mckenna Grace isJan Broberg Felt
Jan Broberg Felt
Jayden Braddock isAlexi The Diner Patron
Alexi The Diner Patron
Hendrix Yancey isYoung Jan Broberg
Young Jan Broberg
Austin Stowell isFBI Agent Pete Welsh
FBI Agent Pete Welsh
Mila Harris isYoung Karen Broberg
Young Karen Broberg
Elle Lisic isYoung Susan Broberg
Young Susan Broberg

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Historia e vërtetë tronditëse e familjes Broberg, vajza e së cilës Jan u rrëmbye disa herë gjatë një periudhe vitesh nga një “mik” i familjes karizmatik dhe i fiksuar. Brobergët – të përkushtuar ndaj besimit, familjes dhe komunitetit të tyre – ishin krejtësisht të papërgatitur për taktikat e sofistikuara që fqinji i tyre përdorte për të shfrytëzuar dobësitë e tyre, për t’i ndarë dhe për ta kthyer vajzën kundër tyre. Kjo është historia se si jeta e tyre u ndryshua përgjithmonë – dhe si mbijetuan.

A Friend of the Family (2022) me Titra Shqip
A Friend of the Family (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal A Friend of the Family
Vlerësimi TMDb 5.7 11 vota
Transmetuar në dt: Oct. 06, 2022
Përfunduar në dt: Nov. 10, 2022
Sezone 1
Episodet 9
Kohëzgjatja mesatare 50 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Broadchurch (2013) me Titra Shqip
Slow Horses (2022) me Titra Shqip
Solo (2016) me Titra Shqip
Better Call Saul (2015) me Titra Shqip
L’onore e il rispetto (2006) me Titra Shqip
Hightown (2020) me Titra Shqip
The Undoing 2020 me Titra Shqip
Ozark (2017) me Titra Shqip
Hannibal (2013) me Titra Shqip
Mare of Easttown (2021) me Titra Shqip
Fatma 2021
The Wire (2002) me Titra Shqip