1923 (2022) me Titra Shqip

1923 (2022) me Titra Shqip

Dec. 18, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Dec. 18, 2022
10

Regjizori

Aktorët

Harrison Ford isJacob Dutton
Jacob Dutton
Helen Mirren isCara Dutton
Cara Dutton
Darren Mann isJack Dutton
Jack Dutton
Michelle Randolph isElizabeth Strafford
Elizabeth Strafford
Brian Geraghty isZane Davis
Zane Davis
Aminah Nieves isTeonna Rainwater
Teonna Rainwater
Brandon Sklenar isSpencer Dutton
Spencer Dutton
Jerome Flynn isBanner Creighton
Banner Creighton
Isabel May isNarrator (voice)
Narrator (voice)

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Ndiqni një gjeneratë të re të familjes Dutton gjatë fillimit të shekullit të njëzetë, kur pandemitë, thatësira historike, fundi i ndalimit dhe Depresioni i Madh të gjitha plagosin malin perëndimor dhe Duttons që e quajnë atë shtëpi.

1923 (2022) me Titra Shqip
1923 (2022) me Titra Shqip
1923 (2022) me Titra Shqip
1923 (2022) me Titra Shqip
1923 (2022) me Titra Shqip
1923 (2022) me Titra Shqip
1923 (2022) me Titra Shqip
1923 (2022) me Titra Shqip
1923 (2022) me Titra Shqip
1923 (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal 1923
Vlerësimi TMDb 8.466 89 vota
Transmetuar në dt: Dec. 18, 2022
Përfunduar në dt: Feb. 26, 2023
Sezone 1
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 60 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Patrick Melrose (2018) me Titra Shqip
Becoming Elizabeth (2022) me Titra Shqip
Sweet Tooth (2021) me Titra Shqip
Limitless (2015) me Titra Shqip
The Mess You Leave Behind (2020) me Titra Shqip
Love Alarm 2019
The Gift (2019) me Titra Shqip
The Walking Dead: World Beyond (2020) me Titra Shqip
NOS4A2 (2019) me Titra Shqip
The Flash (2014) me Titra Shqip
Sherlock 2010 me Titra Shqip
Yellowstone (2018) me Titra Shqip