Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 9210 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2sbchill.com
  • Server 3vanfem.com
X-Deal 2 (2022) me Titra Shqip

X-Deal 2 (2022) me Titra Shqip

Mar. 25, 2022Philippines110 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8.7 3 vota

Përshkrimi i Filmit

Në një ishull, një çift i ri, Emily dhe Peter, ofrojnë një shkëmbim seksi me mikeshën e saj Olivia, një lezbike e nxehtë. Ajo që fillon si një marrëveshje me përfitim të ndërsjellë bëhet e përafërt dhe rrënqethëse kur Piteri kërkon më shumë se sa kishte pazar.

X-Deal 2 (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal X-Deal 2
Vlerësimi IMDb 6.3 32 vota
Vlerësimi TMDb 4.5 2 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë4

Tituj të Ngjashëm

Bajirao Mastani (2015) me Titra Shqip
The Center of the World (2001) me Titra Shqip
Barbershop: The Next Cut 2016
Escape from Mogadishu (2021) me Titra Shqip
Master (2022) me Titra Shqip
Drastic Measures (2019) me Titra Shqip
The Skeleton Twins (2014) me Titra Shqip
Together (2021) me Titra Shqip
Four Good Days (2021) me Titra Shqip
Ride or Die (2021) me Titra Shqip
The Last Thing He Wanted (2020) me Titra Shqip
My Southern Family Christmas (2022) me Titra Shqip