Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 64 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2sbbrisk.com
Wire Room (2022) me Titra Shqip

Wire Room (2022) me Titra Shqip

Dita e tij e parë si agjent mund të jetë e fundit.Sep. 02, 2022Unknown97 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Rekruti i ri Justin Rosa duhet të monitorojë anëtarin e kartelit të kontrabandës së armëve, Eddie Flynn – dhe ta mbajë atë gjallë me çdo kusht. Kur një ekip SWAT zbret në shtëpinë e Flynn-it, Rosa thyen protokollin dhe kontakton drejtpërdrejt gangsterin për t’i shpëtuar jetën. Ndërsa persona të armatosur hyjnë në dhomën e telit dhe shpërthen kaos, Mueller dhe Rosa bëjnë një qëndrim përfundimtar, të dëshpëruar kundër agjentëve dhe zyrtarëve të korruptuar që kërkojnë të shkatërrojnë provat dhe t’i vrasin të dy.

Wire Room (2022) me Titra Shqip
Wire Room (2022) me Titra Shqip
Wire Room (2022) me Titra Shqip
Wire Room (2022) me Titra Shqip
Wire Room (2022) me Titra Shqip
Wire Room (2022) me Titra Shqip
Wire Room (2022) me Titra Shqip
Wire Room (2022) me Titra Shqip
Wire Room (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Wire Room
Vlerësimi IMDb 3.6 1,028 vota
Vlerësimi TMDb 6.742 122 vota

Regjizori

Aktorët

Kevin Dillon isJustin Rosa
Justin Rosa
Bruce Willis isShane Mueller
Shane Mueller
Oliver Trevena isEddie Flynn
Eddie Flynn
Texas Battle isSheriff Roberts
Sheriff Roberts
Shelby Cobb isNour Holborow
Nour Holborow
MWW Michael Wilkerson isSpecial Operations
Special Operations
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Beverly Hills Ninja (1997) me Titra Shqip
Dead for a Dollar (2022) me Titra Shqip
Flinch 2021
Warning Shot (2018) me Titra Shqip
The Mad Doctor (1940) me Titra Shqip
The Battle at Lake Changjin: Water Gate Bridge (2022) me Titra Shqip
I’m for the Hippopotamus (1979) me Titra Shqip
One Way (2022) me Titra Shqip
Black Site (2022) me Titra Shqip
Top Gun (1986) me Titra Shqip
Tracers (2015) me Titra Shqip
Borrego (2022) me Titra Shqip