Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 34 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sblongvu.com
What We Do in the Shadows (2014) me Titra Shqip

What We Do in the Shadows (2014) me Titra Shqip

Disa intervista me disa vampirëJun. 19, 2014New Zealand86 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Shokët e shtëpisë vampir përpiqen të përballen me kompleksitetin e jetës moderne dhe t’i tregojnë një hipsteri të sapokthyer disa nga përfitimet e të qenit i vdekur.

What We Do in the Shadows (2014) me Titra Shqip
What We Do in the Shadows (2014) me Titra Shqip
What We Do in the Shadows (2014) me Titra Shqip
What We Do in the Shadows (2014) me Titra Shqip
What We Do in the Shadows (2014) me Titra Shqip
What We Do in the Shadows (2014) me Titra Shqip
What We Do in the Shadows (2014) me Titra Shqip
What We Do in the Shadows (2014) me Titra Shqip
What We Do in the Shadows (2014) me Titra Shqip
What We Do in the Shadows (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal What We Do in the Shadows
Vlerësimi IMDb 7.6 185,749 vota
Vlerësimi TMDb 7.574 3,016 vota

Regjizori

Taika Waititi
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Happy (2015) me Titra Shqip
Vicious Fun (2021) me Titra Shqip
War Dogs (2016) me Titra Shqip
Ditched (2021) me Titra Shqip
Historias lamentables (2021) me Titra Shqip
As Above, So Below (2014) me Titra Shqip
Candyman (2021) me Titra Shqip
Deep Blue Sea 1999
Kingsman: The Secret Service (2015) me Titra Shqip
Gorgeous 1999 me Titra Shqip
Splice (2009) me Titra Shqip
The Getaway King (2021) me Titra Shqip