Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 87 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
WeWork: or The Making and Breaking of a $47 Billion Unicorn (2021) me Titra Shqip

WeWork: or The Making and Breaking of a $47 Billion Unicorn (2021) me Titra Shqip

Falsifikojeni derisa ta prishni.Mar. 17, 2021USA104 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Eksploroni ngritjen dhe rënien e një prej flakëve më të mëdha të korporatave dhe flluskave të kapitalizmit sipërmarrës në vitet e fundit-historia e WeWork dhe udhëheqësit të saj hipi-mesianik Adam Neumann.

WeWork: or The Making and Breaking of a $47 Billion Unicorn (2021) me Titra Shqip
WeWork: or The Making and Breaking of a $47 Billion Unicorn (2021) me Titra Shqip
WeWork: or The Making and Breaking of a $47 Billion Unicorn (2021) me Titra Shqip
WeWork: or The Making and Breaking of a $47 Billion Unicorn (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal WeWork: or The Making and Breaking of a $47 Billion Unicorn
Vlerësimi IMDb 6.6 1,924 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 17 vota

Regjizori

Jed Rothstein
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

American Animals (2018) me Titra Shqip
14 Peaks: Nothing Is Impossible (2021) me Titra Shqip
Retrograde (2022) me Titra Shqip
Money Heist: The Phenomenon (2020) me Titra Shqip
A Love Song for Latasha (2019) me Titra Shqip
Pelé (2021) me Titra Shqip
Soy Luna: The Last Concert (2021) me Titra Shqip
Generation Iron 2 (2017) me Titra Shqip
Elizabeth Windsor (2022) me Titra Shqip
Hot Girls Wanted (2015) me Titra Shqip
Cyber Hell: Exposing an Internet Horror (2022) me Titra Shqip
Life Overtakes Me (2019) me Titra Shqip