Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 151 Shikime Raporto Problem

  • Server 1fcom
True to the Game 3 (2021) me Titra Shqip

True to the Game 3 (2021) me Titra Shqip

Dec. 03, 2021Unknown98 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Trilogjia fillon aty ku na la True 2. Gena zgjohet për të zbuluar se shpëtimtari i saj misterioz është Quadir. Për fat të mirë, Gena ka 72 orë për t’u kthyer në Philly për të kontrolluar Bria dhe Gah Git dhe për t’i bërë të ditur planet e saj.

True to the Game 3 (2021) me Titra Shqip
True to the Game 3 (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal True to the Game 3
Vlerësimi IMDb 4.9 226 vota
Vlerësimi TMDb 8.7 10 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Compulsion (2016) me Titra Shqip
The Good Son 1993
Amira & Sam (2014) me Titra Shqip
The Bodyguard (1992) me Titra Shqip
Twelve Monkeys (1995) me Titra Shqip
I Spit on Your Grave (2010) me Titra Shqip
Black Bear 2020
School’s Out Forever 2021
He’s All That (2021) me Titra Shqip
Cha Cha Real Smooth (2022) me Titra Shqip
Ride or Die (2021) me Titra Shqip
The Stranger in Our Bed (2022) me Titra Shqip