Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 26 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2sbbrisk.com
The Son (2022) me Titra Shqip

The Son (2022) me Titra Shqip

Nov. 10, 2022France123 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një avokat i suksesshëm, me një grua të re dhe një foshnjë, pranon të kujdeset për djalin e tij adoleshent nga një martesë e mëparshme pasi ish-gruaja e tij shqetësohet për sjelljen e pahijshme të djalit.

The Son (2022) me Titra Shqip
The Son (2022) me Titra Shqip
The Son (2022) me Titra Shqip
The Son (2022) me Titra Shqip
The Son (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Son
Vlerësimi IMDb 6.2 4,795 vota
Vlerësimi TMDb 6.643 112 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Notorious Nick (2021) me Titra Shqip
The Best of Me (2014) me Titra Shqip
Soul (2020)
Madison 2001
Breaking News in Yuba County 2021
Citation 2020
The Green Sea (2021) me Titra Shqip
Sakra (2023) me Titra Shqip
True Spirit (2023) me Titra Shqip
Savage Salvation (2022) me Titra Shqip
Glass (2019) me Titra Shqip
#Home (2021) me Titra Shqip