Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 374 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2sbbrisk.com
The Siege (2023) me Titra Shqip

The Siege (2023) me Titra Shqip

Lësho ferrin.Mar. 10, 2023Unknown97 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Vrasësi ndërkombëtar Walker rrezikohet gjatë një misioni dhe dërgohet në një qendër ricaktimi për një identitet të ri. Gjatë qëndrimit të tij në objekt, një ekip sulmi i pamëshirshëm sulmon kompleksin duke kërkuar dikë që shefi i tyre ka humbur. Walker me paqartësi bie në lidhje me vrasësen e aftë Elda dhe repartin e saj misterioz Xhuliet, në mënyrë që të mbijetojë natën.

The Siege (2023) me Titra Shqip
The Siege (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Siege
Vlerësimi IMDb 6.8 7 vota
Vlerësimi TMDb 5.5 6 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

V for Vendetta (2006) me Titra Shqip
Snowpiercer (2013) me Titra Shqip
No Good Deed (2014) me Titra Shqip
The New Mutants 2020 me Titra Shqip
The Sixth Sense 1999
The Woman in Black (2012) me Titra Shqip
The Commando (2022) me Titra Shqip
Cryo (2022) me Titra Shqip
Stoker (2013) me Titra Shqip
Sinbad: Legend of the Seven Seas (2003) me Dublim Shqip
Pawn Sacrifice (2015) me Titra Shqip
Cube (1997) me Titra Shqip