Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 38 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2sbbrisk.com
The Ruins (2008) me Titra Shqip

The Ruins (2008) me Titra Shqip

Terrori ka evoluar.Apr. 02, 2008USA91 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Amerikanët Amy, Stacy, Jeff dhe Eric kërkojnë argëtim gjatë një pushimi me diell në Meksikë, por ata marrin shumë më tepër se kaq pasi vizitojnë një gërmim arkeologjik në xhungël.

The Ruins (2008) me Titra Shqip
The Ruins (2008) me Titra Shqip
The Ruins (2008) me Titra Shqip
The Ruins (2008) me Titra Shqip
The Ruins (2008) me Titra Shqip
The Ruins (2008) me Titra Shqip
The Ruins (2008) me Titra Shqip
The Ruins (2008) me Titra Shqip
The Ruins (2008) me Titra Shqip
The Ruins (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Ruins
Vlerësimi IMDb 5.9 77,168 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 990 vota

Regjizori

Carter Smith
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

LEGO Star Wars Terrifying Tales (2021) me Titra Shqip
Bones and All (2022) me Titra Shqip
[REC] (2007) me Titra Shqip
A Serbian Film (2010) me Titra Shqip
Lightning Bug (2004) me Titra Shqip
Spontaneous (2020) me Titra Shqip
The Evil Dead 1981 me titra shqip
It Follows (2014) me Titra Shqip
Prey (2007) me Titra Shqip
The Love Witch (2016) me Titra Shqip
The Speak (2011) me Titra Shqip
Skinwalker Ranch (2013) me Titra Shqip