Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1410 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.re
  • Server 2voe.sx
  • Server 3sbhight.com
  • Server 4fcom
The Prince of Egypt (1998) me Titra Shqip

The Prince of Egypt (1998) me Titra Shqip

Fuqia është e vërtetë.Dec. 16, 1998United States99 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Moisiu hebre, duke u larguar nga tërbimi i ujërave të Nilit, është marrë dhe adoptuar nga faraoni. I rritur si një princ brenda pallatit, djali bëhet miku i pandashëm i Ramses, trashëgimtari i fronit. Por Moisiu zbulon origjinën e tij dhe detyrohet të ballafaqohet me mikun e tij të dikurshëm. Lufta do të bëhet e përgjakshme kur Moisiu zgjidhet nga Zoti për të çliruar popullin Hebre nga skllavëria e Egjiptit.

The Prince of Egypt (1998) me Titra Shqip
The Prince of Egypt (1998) me Titra Shqip
The Prince of Egypt (1998) me Titra Shqip
The Prince of Egypt (1998) me Titra Shqip
The Prince of Egypt (1998) me Titra Shqip
The Prince of Egypt (1998) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Prince of Egypt
Vlerësimi IMDb 7.1 121,703 vota
Vlerësimi TMDb 7.2 2,875 vota

Regjizori

Simon Wells
Regjizori

Aktorët

Val Kilmer isMoses / God (voice)
Moses / God (voice)
Ralph Fiennes isRamesses II (voice)
Ramesses II (voice)
Michelle Pfeiffer isZipporah (voice)
Zipporah (voice)
Sandra Bullock isMiriam (voice)
Miriam (voice)
Jeff Goldblum isAaron (voice)
Aaron (voice)
Danny Glover isJethro (voice)
Jethro (voice)
Patrick Stewart isPharaoh Seti I (voice)
Pharaoh Seti I (voice)
Helen Mirren isThe Queen (voice)
The Queen (voice)
Steve Martin isHotep (voice)
Hotep (voice)
Martin Short isHuy (voice)
Huy (voice)
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

In the Land of Women (2007) me Titra Shqip
My Sweet Monster (2021) me Titra Shqip
Joker (2019) me Titra Shqip
Last Knights (2015) me Titra Shqip
Doctor Strange in the Multiverse of Madness (2022) me Titra Shqip
Dynasty Warriors (2021) me Titra Shqip
Silent Night (2021) me Titra Shqip
Etharkkum Thunindhavan (2022) me Titra Shqip
Infinite (2021) me Titra Shqip
The Pirates: The Last Royal Treasure (2022) me Titra Shqip
Spider-Man: No Way Home (2021) me Titra Shqip
Shrek 5 (2022) me Titra Shqip