Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 63 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbhight.com
The Mermaid (2016) me Titra Shqip

The Mermaid (2016) me Titra Shqip

Gjysmë Peshk, Gjysmë Njeri, 100% VrasësFeb. 08, 2016China93 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një manjat biznesi i Playboy, Liu Xuan, blen Gjirin e Gjelbër, një rezervë kafshësh të egra, për një projekt të rikuperimit të detit dhe përdor teknologjinë e hidrolokatorëve për të hequr qafe jetën detare në zonë. E panjohur për të, Gjiri i Gjelbër është shtëpia e njerëzve dhe hidrolokatori ka bërë që shumë prej tyre t’i dorëzohen sëmundjes ose të vdesin. Sipërmarrjet e biznesit të Xuan në zonë kërcënohen kur ai kryqëzohet me sirenë, Shan, e cila dërgohet për t’u hakmarrë për njerëzit e saj.

The Mermaid (2016) me Titra Shqip
The Mermaid (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal 美人鱼
Vlerësimi IMDb 6.2 9,537 vota
Vlerësimi TMDb 6.418 291 vota

Regjizori

Stephen Chow
Regjizori

Aktorët

Lin Yun isMermaid Shan
Mermaid Shan
Deng Chao isLiu Xuan
Liu Xuan
Show Lo isBrother Eight
Brother Eight
Tsui Hark isUncle Rich
Uncle Rich
Wen Zhang isConstable Mo
Constable Mo
Kris Wu isLong Jianfei
Long Jianfei
Lee Sheung-Ching isConstable Shi
Constable Shi
Lu Zhengyu isMr Liao
Mr Liao
Chiu Chi-Ling isMermaid Long
Mermaid Long
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Simchas and Sorrows (2022) me Titra Shqip
Dark Spell (2021) me Titra Shqip
Sexual Chronicles of a French Family (2012) me Titra Shqip
Me Time (2022) me Titra Shqip
Dum Laga Ke Haisha (2015) me Titra Shqip
777 Charlie (2022) me Titra Shqip
The King of Comedy (1982) me Titra Shqip
Queen Bees (2021) me Titra Shqip
Never Gonna Snow Again (2020) me Titra Shqip
Escape Room (2017) me Titra Shqip
Father There Is Only One 2 (2020) me Titra Shqip
Undine 2020