Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 275 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
The Man from Earth (2007) me Titra Shqip

The Man from Earth (2007) me Titra Shqip

Nga një prej shkrimtarëve të mirënjohur të Star Trek dhe The Twilight Zone vjen një histori që tejkalon kohën dhe hapësirën ...Jun. 10, 2007USA87 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Festa e papritur e daljes në pension e profesorit John Oldman kthehet në një mister kur burri u tregon kolegëve të tij se ai është në fakt një i pavdekshëm i cili po endet në tokë prej 14,000 vjetësh.

The Man from Earth (2007) me Titra Shqip
The Man from Earth (2007) me Titra Shqip
The Man from Earth (2007) me Titra Shqip
The Man from Earth (2007) me Titra Shqip
The Man from Earth (2007) me Titra Shqip
The Man from Earth (2007) me Titra Shqip
The Man from Earth (2007) me Titra Shqip
The Man from Earth (2007) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Man from Earth
Vlerësimi IMDb 7.9 180,524 vota
Vlerësimi TMDb 7.7 1,655 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Cutting Edge 1992
Miss Pettigrew Lives for a Day 2008
Turks & Caicos (2014) me Titra Shqip
Agora (2009) me Titra Shqip
Meetings with Remarkable Men 1979
Medeas (2013) me Titra Shqip
Brilliantlove (2010) me Titra Shqip
Black Beauty (2020)
Respect (2021) me Titra Shqip
Elite Squad 2007
The Age of Shadows (2016) me Titra Shqip
Amsterdam Express (2014) me Titra Shqip