Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 23245 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3sbchill.com
  • Server 4fcom
The Intern – A Summer of Lust (2019) me Titra Shqip

The Intern – A Summer of Lust (2019) me Titra Shqip

Dec. 01, 2019Spain108 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
8.7 6 vota

Përshkrimi i Filmit

Historia e Maddie e cila largohet nga qyteti i saj i lindjes nga Shtetet e Bashkuara për rrugët sensuale të Barcelonës për të shfrytëzuar mundësinë për të bërë një stazh për kineastin erotik Erika Lust. Në fillim, ajo është e mbingarkuar nga jeta e saj e re dhe puna e saj e re, përvojat e reja dhe njerëzit me të cilët po përballet.

Por së shpejti, e nxitur nga shoku i saj i dhomës ëndërrues Michael dhe miqtë e saj të rinj, vajza e ndrojtur Alla-Amerikane përjeton një zgjim seksual që nuk mund ta kishte imagjinuar kurrë në ëndrrat e saj më të egra.

Ndërkohë, motra e saj Paiser është e shqetësuar për zhdukjen e saj dhe merr përsipër që ta gjejë. A do të ketë sukses Paisley apo do të joshet në nxehtësinë e një vere evropiane?

Kjo është një përrallë e zgjimeve seksuale, dëshirës erotike, kuriozitetit dhe kënaqësisë; kjo është një verë epshi.

The Intern – A Summer of Lust (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Intern - A Summer of Lust
Vlerësimi IMDb 4.2 87 vota
Vlerësimi TMDb 5.3 4 vota
Shpërndarë19

Tituj të Ngjashëm

Interstellar (2014) me Titra Shqip
Drishyam 2 (2022) me Titra Shqip
Dragon Wars (2007) me Titra Shqip
Kingdom: Ashin of the North (2021) me Titra Shqip
Backlight (2010) me Titra Shqip
The Sum of All Fears (2002) me Titra Shqip
If I Stay (2014) me Titra Shqip
Elizabethtown (2005) me Titra Shqip
Talvar (2015) me Titra Shqip
The Fountain (2006) me Titra Shqip
An Officer and a Gentleman (1982) me Titra Shqip
Monday (2021)