Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 162 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbhight.com
  • Server 2fcom
The Hole in the Ground (2019) me Titra Shqip

The Hole in the Ground (2019) me Titra Shqip

Kini frikë nga e njohura.Mar. 01, 2019United Kingdom90 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në arrati nga e kaluara e saj, Sara po përpiqet të rindërtojë një jetë në një zonë fshat kur zhdukja e djalit të saj të vogël Chris në pyll prish ekuilibrin e saj. Pasi të kthehet, Chris nuk është më i njëjti dhe sjellja e tij po bëhet shqetësuese gjithnjë e më shumë. Së shpejti, Sara do të kuptojë se foshnja e kthyer mund të mos jetë djali i saj ….

The Hole in the Ground (2019) me Titra Shqip
The Hole in the Ground (2019) me Titra Shqip
The Hole in the Ground (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Hole in the Ground
Vlerësimi IMDb 5.7 17,321 vota
Vlerësimi TMDb 5.6 470 vota

Regjizori

Lee Cronin
Regjizori

Aktorët

Seána Kerslake isSarah O'Neill
Sarah O'Neill
James Quinn Markey isChris O'Neill
Chris O'Neill
Simone Kirby isLouise Caul
Louise Caul
Steve Wall isRob Caul
Rob Caul
Eoin Macken isJay Caul
Jay Caul
Sarah Hanly isLil Jones
Lil Jones
James Cosmo isDes Brady
Des Brady
Kati Outinen isNoreen Brady
Noreen Brady
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

You Are Not My Mother (2022) me Titra Shqip
ABCs of Death 2 (2014) me Titra Shqip
Mama (2013) me Titra Shqip
Neon Lights (2022) me Titra Shqip
Spoonful of Sugar (2022) me Titra Shqip
Backcountry (2014) me Titra Shqip
Phobias 2021
Hereditary (2018) me Titra Shqip
Cadaver (2020) me Titra Shqip
The Forgotten Ones (2008) me Titra Shqip
Annabelle (2014) me Titra Shqip
The Invitation (2022) me Titra Shqip