Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 110 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2sbhight.com
The Gentlemen (2020) me Titra Shqip

The Gentlemen (2020) me Titra Shqip

Kriminale. Klas.Jan. 01, 2020USA113 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Imigranti amerikan Mickey Pearson ka ndërtuar një perandori marijuane shumë fitimprurëse në Londër. Kur mësohet se ai po kërkon të fitojë përgjithmonë para nga biznesi, kjo shkakton komplote, skema, ryshfet dhe shantazh në një përpjekje për të vjedhur domenin e tij nën kontrollin e tij.

The Gentlemen (2020) me Titra Shqip
The Gentlemen (2020) me Titra Shqip
The Gentlemen (2020) me Titra Shqip
The Gentlemen (2020) me Titra Shqip
The Gentlemen (2020) me Titra Shqip
The Gentlemen (2020) me Titra Shqip
The Gentlemen (2020) me Titra Shqip
The Gentlemen (2020) me Titra Shqip
The Gentlemen (2020) me Titra Shqip
The Gentlemen (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Gentlemen
Vlerësimi IMDb 7.8 347,797 vota
Vlerësimi TMDb 7.682 4,682 vota

Regjizori

Guy Ritchie
Regjizori

Aktorët

Matthew McConaughey isMickey Pearson
Mickey Pearson
Jeremy Strong isCannabis Kingpin Matthew
Cannabis Kingpin Matthew
Hugh Grant isFletcher
Fletcher
Eddie Marsan isBig Dave
Big Dave
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Paint 2020
Imani (2023) me Titra Shqip
Sounds Like Love (2021) me Titra Shqip
Bad Santa (2003) me Titra Shqip
The Guilty (2021) me Titra Shqip
The Forger (2014) me Titra Shqip
Tidal Wave (2009) me Titra Shqip
Mousa (2021) me Titra Shqip
Sonic the Hedgehog (2020) me Titra Shqip
Trollhunters: Rise of the Titans (2021) me Titra Shqip
Balkan Line (2019) me Titra Shqip
Code Name Banshee (2022) me Titra Shqip