Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 207 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sblongvu.com
The Banshees of Inisherin (2022) me Titra Shqip

The Banshees of Inisherin (2022) me Titra Shqip

Gjithçka ishte mirë dje.Oct. 21, 2022Ireland114 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

I vendosur në një ishull të largët në brigjet perëndimore të Irlandës, THE BANSHEES OF INISHERIN ndjek miqtë e përjetshëm Padraic (Colin Farrell) dhe Colm (Brendan Gleeson), të cilët e gjejnë veten në një bllokim kur Colm papritur i jep fund miqësisë së tyre. Një Padraic i habitur, i ndihmuar nga motra e tij Siobhan (Kerry Condon) dhe ishulli i ri problematik Dominic (Barry Keoghan), përpiqet të riparojë marrëdhënien, duke refuzuar të marrë jo si përgjigje. Por përpjekjet e përsëritura të Padraic vetëm e forcojnë vendosmërinë e ish-mikut të tij dhe kur Colm jep një ultimatum të dëshpëruar, ngjarjet përshkallëzohen me shpejtësi, me pasoja tronditëse.

The Banshees of Inisherin (2022) me Titra Shqip
The Banshees of Inisherin (2022) me Titra Shqip
The Banshees of Inisherin (2022) me Titra Shqip
The Banshees of Inisherin (2022) me Titra Shqip
The Banshees of Inisherin (2022) me Titra Shqip
The Banshees of Inisherin (2022) me Titra Shqip
The Banshees of Inisherin (2022) me Titra Shqip
The Banshees of Inisherin (2022) me Titra Shqip
The Banshees of Inisherin (2022) me Titra Shqip
The Banshees of Inisherin (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Banshees of Inisherin
Vlerësimi IMDb 8.2 16,232 vota
Vlerësimi TMDb 8 75 vota

Regjizori

Peter Kohn
Regjizori

Aktorët

Colin Farrell isPádraic Súilleabháin
Pádraic Súilleabháin
Brendan Gleeson isColm Doherty
Colm Doherty
Kerry Condon isSiobhán Súilleabháin
Siobhán Súilleabháin
Barry Keoghan isDominic Kearney
Dominic Kearney
Gary Lydon isPeadar Kearney
Peadar Kearney
Pat Shortt isJonjo Devine
Jonjo Devine
Sheila Flitton isMrs. McCormick
Mrs. McCormick
Bríd Ní Neachtain isMrs. O'Riordan
Mrs. O'Riordan
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Serial Killer 1 (2015) me Titra Shqip
On the Count of Three (2022) me Titra Shqip
Protégé (2007) me Titra Shqip
Boston Strangler (2023) me Titra Shqip
Spirited (2022) me Titra Shqip
The Girl from the Song 2017
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald (2018) me Titra Shqip
A Violent Man (2022) me Titra Shqip
21 Jump Street 2012
Long Lost Christmas (2022) me Titra Shqip
Athena (2022) me Titra Shqip
The Auschwitz Report (2021) me Titra Shqip