Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 518 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sblongvu.com
The Apology (2022) me Titra Shqip

The Apology (2022) me Titra Shqip

Hakmarrja është një nënë.Dec. 16, 2022USA91 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Njëzet vjet pas zhdukjes së vajzës së saj, një alkoolike e shëruar po përgatitet të presë festën e Krishtlindjeve të familjes së saj, kur ish-vjehrri i saj i larguar vjen pa paralajmërim, me dhurata nostalgjike dhe një sekret të rëndë.

The Apology (2022) me Titra Shqip
The Apology (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Apology
Vlerësimi IMDb 4.9 451 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 15 vota

Regjizori

Aktorët

Anna Gunn isDarlene Hagen
Darlene Hagen
Linus Roache isJack Kingsley
Jack Kingsley
Janeane Garofalo isGretchen Sullivan
Gretchen Sullivan
Holland Bailey isSally Hagen
Sally Hagen
Esmé McSherry isYoung Sally
Young Sally
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

24 (2016) me Titra Shqip
Awake (2021) me Titra Shqip
Terminator 2: Judgment Day 1991
Deranged (2012) me Titra Shqip
The Inhabitant (2022) me Titra Shqip
4.3.2.1 (2010) me Titra Shqip
Dark Tides (1998) me Titra Shqip
Happily 2021
Inside (2007) me Titra Shqip
Enough (2002) me Titra Shqip
War of the Worlds (2005) me Titra Shqip
Along Came a Spider (2001) me Titra Shqip