Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 130 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Superhero Movie (2008) me Titra Shqip

Superhero Movie (2008) me Titra Shqip

Filmi më i madh me superheronj i të gjitha kohërave! (pa llogaritur të gjitha të tjerat)Mar. 27, 2008USA85 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ekipi pas Filmit të Frikshëm merr zhanrin e librit komik në këtë përrallë të Rick Riker, një adoleshent nervoz i mbushur me superfuqi nga një pilivesa radioaktive. Dhe për shkak se çdo hero ka nevojë për një armik, hyni në Lou Landers, i njohur si Hourglass jashtëzakonisht budalla.

Superhero Movie (2008) me Titra Shqip
Superhero Movie (2008) me Titra Shqip
Superhero Movie (2008) me Titra Shqip
Superhero Movie (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal Superhero Movie
Vlerësimi IMDb 4.6 68,949 vota
Vlerësimi TMDb 5.194 1,436 vota

Regjizori

Craig Mazin
Regjizori

Aktorët

Drake Bell isDragonfly
Dragonfly
Sara Paxton isJill Johnson
Jill Johnson
Leslie Nielsen isUncle Albert Adams
Uncle Albert Adams
Marion Ross isAunt Lucille
Aunt Lucille
Ryan Hansen isLance Landers
Lance Landers
Keith David isThe Chief of Police
The Chief of Police
Brent Spiner isDr. Strom
Dr. Strom
Robert Joy isDr. Hawking
Dr. Hawking
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Night Comes for Us (2018) me Titra Shqip
Gangster’s Paradise: Jerusalema (2008) me Titra Shqip
Minions (2015) me Titra Shqip
Monster Hunter: Legends of the Guild (2021) me Titra Shqip
Bodyguard (2011) me Titra Shqip
The Bounty Hunter (2010) me Titra Shqip
Righteous Kill (2008) me Titra Shqip
Ready Player One (2018) me Titra Shqip
Matchstick Men (2003) me Titra Shqip
Let’s Be Cops (2014) me Titra Shqip
Cryo (2022) me Titra Shqip
Bad Santa (2003) me Titra Shqip