Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 364 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbchill.com
  • Server 2vanfem.com
Spy Kids 3-D: Game Over (2003) me Dublim Shqip

Spy Kids 3-D: Game Over (2003) me Dublim Shqip

Misioni i 3-të. Dimensioni i 3-të.Jul. 25, 2003USA84 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Carmen është kapur në një lojë realiteti virtual të krijuar nga armiku i ri i fëmijëve, Toymaker. I takon Junit të shpëtojë motrën e tij, dhe në fund të fundit botën.

Spy Kids 3-D: Game Over (2003) me Dublim Shqip
Spy Kids 3-D: Game Over (2003) me Dublim Shqip
Titulli origjinal Spy Kids 3-D: Game Over
Vlerësimi IMDb 4.3 60,497 vota
Vlerësimi TMDb 5.069 1,852 vota

Regjizori

Aktorët

Antonio Banderas isGregorio Cortez
Gregorio Cortez
Carla Gugino isIngrid Cortez
Ingrid Cortez
Alexa PenaVega isCarmen Cortez
Carmen Cortez
Daryl Sabara isJuni Cortez
Juni Cortez
Holland Taylor isGrandmother
Grandmother
Mike Judge isDonnagon Giggles
Donnagon Giggles
Salma Hayek isCesca Giggles
Cesca Giggles
Matt O'Leary isGary Giggles
Gary Giggles
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Showtime (2002) me Titra Shqip
Wyrmwood: Road of the Dead (2014) me Titra Shqip
Skyfall (2012) me Titra Shqip
Liger (2022) me Titra Shqip
Greenland (2020) me Titra Shqip
Ocean’s Eight (2018) me Titra Shqip
Catch the Bullet (2021) me Titra Shqip
Night at the Museum (2006) me Titra Shqip
Miami Supercops (1985) me Titra Shqip
HELL DOGS (2022) me Titra Shqip
Kickboxer: Vengeance 2016 me Titra Shqip
Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie Part 2 (2021) me Titra Shqip